Kariera GTV

Pracuj
w biurze!

Co mówią Twoi przyszli
koledzy ?

Magda specjalista ds. marketingu

Cześć jestem Magda. W GTV BUS pracuję od ponad 10 lat. Swoją karierę zaczynałam jeszcze na studiach, na początku pracowałam w obsłudze klienta, a następnie jako pilot na trasach międzynarodowych. Długo szukałam swojego miejsca w firmie, wiele rzeczy robiłam, w końcu odkryłam, że najwięcej satysfakcji i radości daje mi marketing. Od 4 lat pracuję jak specjalista ds. marketingu. Z zamiłowania jestem podróżnikiem, lubię wyszukiwać tanie bilety i organizować wyjazdy. Dzięki GTV BUS rozwijam się zawodowo, a swoje obowiązki mogę pogodzić z życiem rodzinnym i rozwijaniem swoich podróżniczych pasji.

Paulina Manager ds. projektów

Cześć Jestem Paulina. Od 7 lat działam w GTV BUS. Od 4 lat jestem szczęśliwą mamą Hani. Wychowanie dziecka to bardzo duża odpowiedzialność i trzeba się temu poświęcić na 100% ale dzięki pracy w GTV mogę pogodzić pracę z opieką nad Hanią, nie zaniedbując żadnego aspektu. Czuję się spełniona jako mama i pozostają jednocześnie aktywna zawodowo. Elastyczne podejście do godzin pracy pozwala mi uczestniczyć w życiu Hani nie zaniedbując obowiązków służbowych.

Poznaj naszą
zieloną drużynę

Poprzednie
Następne

Bogaty pakiet benefitów

Biuro GTV BUS

Każda sekunda, minuta i godzina jest wyjątkowa, dlatego że jest niepowtarzalna. W tym tkwi jej magia. Magia tkwi również w każdym z nas. Podobnie jak każda chwila jest niezwykła, tak samo my, ludzie – jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju. Każdy z nas jest unikatowym zestawem doświadczeń, talentów, kompetencji, nadziei, planów, marzeń i wartości. To powoduje, że każdy z nas inaczej postrzega dobrze wykorzystany czas. W GTV Bus jesteśmy tego świadomi, dlatego…

W relacji z obecnymi pracownikami – wspólna podróż to wartościowy czas spędzony z GTV BUS, który da ciekawe, pełne wyzwań i rozwoju życie zawodowe.

Zobacz oferty pracy w GTV BUS

Nasz proces rekrutacji to
proste kroki do rozpoczęcia
współpracy:

01

Aplikuj!

Wyślij do nas mailem swoje CV. Możesz też zadzwonić lub wypełnić formularz.

02

Spotkaj się z nami!

Na Twoją aplikację odpowiemy jak najszybciej. Zaprosimy Cię na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Opowiemy również jak wygląda praca w GTV BUS.

Poprzednie
Następne

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

– czyli najczęściej zadawane pytania

Jeżeli zaproszenie przyjdzie do Ciebie w formie pisemnej będzie mile widziane potwierdzenie zwrotne Twojej obecności osobie, która skontaktowała się z Tobą.

Będzie mile widziane jeśli przed umówioną rozmową zapoznasz się ze specyfiką działalności naszej firmy, naszą misją, wizją i firmowymi wartościami. Przed spotkaniem przeczytaj swoje CV, usystematyzuj informacje o Twojej wiedzy i doświadczeniu pod kątem stanowiska, na które zaaplikowałeś/zaaplikowałaś.

Nie mamy wyznaczonego dress code na spotkania rekrutacyjne. Mile widziany będzie strój schludny i dostosowany do okoliczności.

Jeżeli podczas spotkania chciałbyś/chciałabyś potwierdzić swoje kwalifikacje uzyskanymi dyplomami, certyfikatami lub innymi dokumentami możesz mieć przygotowane. Będzie mile widziane, jeżeli podczas rozmowy zapytasz, czy jest potrzeba zapoznania się z nimi. Wystarczy przedstawienie dokumentów do wglądu.

Mile widziane będzie, jeżeli przed spotkaniem sprawdzisz czy ustawienia internetu, kamerki, słuchawek, mikrofonu i komputera pozwolą, aby spotkanie odbyło się bez usterek. To oszczędzi Ci niepotrzebnego stresu. Pamiętaj też o dźwiękach z tła, jeżeli to możliwe zadbaj, abyś podczas spotkania mógł/mogła skupić się wyłącznie na rozmowie.

Zespół rekrutacyjny

Angelika

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Marta

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 532 545 851

Martina

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Sabina

Specjalista ds. rekrutcji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Masz pytania?
Pytaj!