Kariera GTV

Pracuj jako kierowca autokaru!

Co mówią Twoi przyszli
koledzy ?

Rafał Kierowca

Cześć jestem Rafał i pracuję jako kierowca autokaru. W GTV pracuję od 2016 roku. Pracę polecił mi kolega. Początkowo byłem kierowcą busa na trasach międzynarodowych. Firma pomogła mi w dalszym rozwoju dzięki czemu jestem teraz kierowcą autokaru. Za co lubię pracę kierowcy. Za to, że każdy wyjazd jest inny, poznaję nowych ludzi, co tydzień odwiedzam inne miejsca. No i na zarobki nie mogę narzekać.

Staszek

Cześć! Mam na imię Staszek i jestem zawodowym kierowcą. W GTV BUS pracuję od 3 lat. Przez kryzys związany z pandemią mój poprzedni pracodawca zamknął działalność. Zmuszony do poszukiwania nowej pracy, szybko odnalazłem swoje miejsce tutaj. Co najbardziej sobie cenię? W GTV nie ma sezonowości, nie muszę martwić się o brak zajęć.

Poznaj naszą
zieloną drużynę

Poprzednie
Następne

Bogaty pakiet benefitów

Twój samochód

Chętnie chwalimy się naszą flotą, w której znajduje się obecnie 250 autokarów turystycznych i autobusów miejskich. Na uwagę zasługuje fakt, że poza typowymi autokarami podmiejskimi oraz turystycznymi posiadamy też autokary pięcio gwiazdkowe. Nasze najnowsze autokary marki Irizar oraz Van Hool zostały wyprodukowane w 2023 i 2024 roku.

Wszystkie autokary spełniają standardy europejskie. Posiadają wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane do przewozu osób. Wygodę gwarantują: klimatyzacja, regulowany nawiew i światło zamontowane nad każdym siedzeniem. Nasze busy są na bieżąco sprzątane oraz serwisowane.

Zobacz oferty pracy w GTV BUS

Nasz proces rekrutacji to
proste kroki do rozpoczęcia
współpracy:

02

Porozmawiaj z nami!

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Dostosujemy ofertę do Twoich możliwości i potrzeb. Ofertę otrzymasz na maila. Zapoznaj się z nią i umów na VC

03

Badania na Dokumenty

Prześlij na naszego maila wszystkie aktualne dokumenty (prawo jazdy, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji, aktualne badania medycyny pracy i psychotesty). A jeśli nie posiadasz, któregoś z aktualnych badań otrzymasz od nas skierowanie, aby uzupełnić je jak najszybciej.

04

Kurs próbny

Kurs próbny pod okiem dyspozytora.

05

Witaj na pokładzie!

Dobra robota! Po uzgodnieniu warunków zatrudnienia, podpisujemy umowę. Cieszymy się, że jesteś z nami.

Poprzednie
Następne

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

– czyli najczęściej zadawane pytania

Mile widziane jest zapoznanie się ze specyfiką i działalnością firmy, żeby łatwiej przeprowadzało się rozmowę.

trój oficjalny nie jest wymagany, natomiast mile widziany schludny ubiór.

Pamiętaj, aby skompletować niezbędne dokumenty do podjęcia pracy, tj. prawo jazdy, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji, aktualne badania medycyny pracy i psychotesty)

Zespół rekrutacyjny

Angelika

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Marta

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 532 545 851

Martina

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Sabina

Specjalista ds. rekrutacji
rekrutacja@gtvbus.pl
+48 538 623 442

Masz pytania?
Pytaj!