Kariera GTV

Oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY- NAPRAWA BUSÓW

Firma GTV SERWIS poszukuje do swojego zespołu mechanika samochodowego do naprawy firmowych busów z doświadczeniem. Dołącz do dynamicznego zespołu, który gwarantuje Ci partnerski model współpracy. Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, stabilizację oraz pracę na nowoczesnych sprzętach.

Miejsce pracy Opole ul. Zakładowa 2

Zakres obowiązków:

  • naprawa firmowych samochodów osobowych i busów osobowych do 3,5 tony
  • diagnoza usterek

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach 7-15,
  • oferujemy narzędzia niezbędne do pracy
  • stawka od 30 zł netto (na rękę) za godzinę w zależności od posiadanego doświadczenia

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania i sumienności w pracy
  • technicznego wykształcenia
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • umiejętności pracy w zespole

Rekrutacja prowadzona jest na rzecz firmy: GTV Serwis Sp. z o.o.

W przypadku podania w CV danych należących do szczególnych kategorii danych (przypominamy, że są to dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz dotyczące przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej osoby) prosimy o zawarcie w CV lub w mailu do nas wysłanych następującej wzmianki:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV.”

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali dokumenty rekrutacyjne dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o wyrażenie poniższej zgody:

Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji organizowanych przez GTV Office Sp. z o.o.”

Zainteresowany Ofertą?

Wyślij cv na adres:

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami